top of page
Mucizeler Kursu & Nefes (US-Kanada)
Mucizeler Kursu & Nefes (US-Kanada)

05 Nis Sal

|

Zoom - Her Salı Akşamı

Mucizeler Kursu & Nefes (US-Kanada)

Mucizeler Kursu, 365 dersten oluşur. Her ders bir gün için tasarlanmıştır.Dersler gün içerisinde günlük yaşam akışınızı etkilemeden sadece dersleri içinizden tekrarlayarak yapılır. Beraberinde yapılacak nefes seansları bilinci en hızlı yükselten araçlardan biridir.

Yer & Zaman

05 Nis 2022 20:00 – 21:30

Zoom - Her Salı Akşamı

Etkinlik Hakkında

Mucizeler Kursu zihnin özgürleşmesi üzerine tasarlanmış bir bilinç dönüşüm çalışmasıdır. Özümüz olan Sevgi’ye dönüş sürecidir. Sadece sevgi olduğumuz gerçeğine uyanış, özümüze dönüş yolculuğudur.İçimizdeki hazinenin ortaya çıkması, tüm deneyimlerimizin sevgi deneyimi haline gelmesi için bizi destekler. İçsel bilgeliği ortaya çıkarır. Huzur, mutluluk, sevgi gibi içimizdeki kaynaklara erişmenizi, an’da olmayı sağlar.

Mucizeler Kursu, 365 dersten oluşur. Her ders bir gün için tasarlanmıştır.Dersler gün içerisinde günlük yaşam akışınızı etkilemeden sadece dersleri içinizden tekrarlayarak yapılır.

Hiçbir hazırlık veya özel çalışma gerektirmez. Önceden bir uygulama yapmış olmanıza gerek yoktur.Kurs için uygun insan diye bir şey yoktur. Herkese her zaman uygundur.

Günümüzde Eckhart Tolle, Marianne Williamson, Oprah Winfrey gibi dünyaca ünlü yazar ve düşünürler Mucizeler Kursu’ndan ilham almışlardır.

Çağrı yapılmıştır... Ruhunuzun çağrısına kulak verin ve hayatınızın her alanında mucizelere hazır olun...

Kurs, sevginin anlamını öğretmeyi amaçlamaz çünkü o, öğretilebilecek her şeyi aşar. Fakat bu kurs, sevginin sürekli olarak var oluşunun farkına varabilmenizin

önündeki engelleri kaldırır. Sevgi farkındalığı sizin doğal mirasınızdır. Sevginin tersi korkudur. Fakat her şeyi kapsayanın karşıtı olamaz.

Bu yüzden bu kurs şu şekilde özetlenebilir:

Gerçek olan tehdit edilemez.

Gerçek olmayan var olamaz.

Burada Tanrı’nın huzuru yatar.

Not: Yukarıdaki metin Mucizeler Kursu’nun giriş bölümünden alıntıdır.

Günlük derslerin anlatımlı ses kayıtları her hafta katılımcılara verilecek. Haftalık buluşmalarda uygulanan dersler hakkındaki sorular cevaplanıp sonraki haftanın dersleri konuşulacak ve derslerin içselleşmesine yardımcı olması için nefes seansı yapılacak. Haftalık buluşmaların ses kaydı da sizinle paylaşılacak. Buna ek olarak bir whatsapp üzerinden günlük derslerle ilgili destek ve paylaşım için alan açılacak. Kurs bir yıl boyunca devam edecek.

Aylık ücret: 130 CAD / 100 USD - ilk ay ilk hafta herkese ücretsiz olacağı için ilk ay 100 CAD/75 USD

(EFT/Interac yapmayı tercih ederseniz isilaksakalwisdomacademy@gmail.com adresine email atabilirsiniz.)

Biletler

  • Mucizeler Kursu-Nisan

    Mucizeler Kursu 1. ay(CAD-Kanada Doları)

    CA$100,00
    Satış bitti

Toplam

CA$0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page