top of page
Mucizeler Kursu(Us-Kanada)

05 Ocak Per

|

Zoom - Her Perşembe Akşamı

Mucizeler Kursu(Us-Kanada)

Mucizeler Kursu zihnin özgürleşmesi üzerine tasarlanmış bir bilinç dönüşüm çalışmasıdır. Özümüz olan Sevgi’ye dönüş sürecidir. 365 dersten oluşur, dersler gün içerisinde günlük yaşam akışınızı etkilemeden sadece dersleri içinizden tekrarlayarak yapılır.

Yer & Zaman

05 Oca 21:00 GMT-5

Zoom - Her Perşembe Akşamı

Katılanlar

Etkinlik Hakkında

Mucizeler Kursu zihnin özgürleşmesi üzerine tasarlanmış bir bilinç dönüşüm çalışmasıdır. Özümüz olan Sevgi’ye dönüş sürecidir. Sadece sevgi olduğumuz gerçeğine uyanış, özümüze dönüş yolculuğudur.İçimizdeki hazinenin ortaya çıkması, tüm deneyimlerimizin sevgi deneyimi haline gelmesi için bizi destekler. İçsel bilgeliği ortaya çıkarır. Huzur, mutluluk, sevgi gibi içimizdeki kaynaklara erişmenizi, an’da olmayı sağlar.

Mucizeler Kursu, 365 dersten oluşur. Her ders bir gün için tasarlanmıştır.Dersler gün içerisinde günlük yaşam akışınızı etkilemeden sadece dersleri içinizden tekrarlayarak yapılır.

Hiçbir hazırlık veya özel çalışma gerektirmez. Önceden bir uygulama yapmış olmanıza gerek yoktur.Kurs için uygun insan diye bir şey yoktur. Herkese her zaman uygundur.

Günümüzde Eckhart Tolle, Marianne Williamson, Oprah Winfrey gibi dünyaca ünlü yazar ve düşünürler Mucizeler Kursu’ndan ilham almışlardır.

Çağrı yapılmıştır... Ruhunuzun çağrısına kulak verin ve hayatınızın her alanında mucizelere hazır olun...

Kurs, sevginin anlamını öğretmeyi amaçlamaz çünkü o, öğretilebilecek her şeyi aşar. Fakat bu kurs, sevginin sürekli olarak var oluşunun farkına varabilmenizin

önündeki engelleri kaldırır. Sevgi farkındalığı sizin doğal mirasınızdır. Sevginin tersi korkudur. Fakat her şeyi kapsayanın karşıtı olamaz.

Bu yüzden bu kurs şu şekilde özetlenebilir:

Gerçek olan tehdit edilemez.

Gerçek olmayan var olamaz.

Burada Tanrı’nın huzuru yatar.

Not: Yukarıdaki metin Mucizeler Kursu’nun giriş bölümünden alıntıdır.

2 grup açılacak. Biri Türkiye saatiyle  4 Ocak akşam 8'de başlayacak. 

İkinci grup Montreal-NewYork saatiyle  5 Ocak akşam 9'da başlayacak. 

Dersler 1,5 saat sürecek. Haftalık buluşmalarda uygulanan dersler hakkındaki sorular cevaplanıp sonraki haftanın dersleri konuşulacak. Buna ek olarak günlük derslerin anlatımlı ses kayıtları her hafta katılımcılara verilecek. Haftalık buluşmaların ses kaydı da sizinle paylaşılacak. Whatsapp üzerinden günlük derslerle ilgili destek ve paylaşım için alan açılacak. Kurs bir yıl boyunca devam edecek.

Türkiye kredi kartları için:

https://iyzi.link/AIxMbw

Yurtdışı ödemeler için Paypal ve Kredi kartı opsiyonu için bilet ekleyerek kayıt olabilirsiniz, sorularınız için  e-mailden ulaşabilirsiniz: isilaksakal@gmail.com

#mucizelerkursu #acimmucizelerkursu

Biletler

Fiyat

Adet

Toplam

 • Aylık

  CA$90,00

  Mucizeler Kursu aylık ödeme

  CA$90,00

  0

  CA$0,00

Toplam

CA$0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page