top of page
Nefes Seansı&Mucize Bilinci Giriş(Kanada-US)
Nefes Seansı&Mucize Bilinci Giriş(Kanada-US)

29 Haz Çar

|

Nefes Seansı&Mucize Bilinci Giriş

Nefes Seansı&Mucize Bilinci Giriş(Kanada-US)

Zihindeki limitleri temizlemek, nefesimizi tam kapasite kullanabilmek, fiziksel ve zihinsel arınma için birlikte nefes seansı yapacağız ve yüksek bilinci günlük hayatımızda uygulamaya giriş yapacağız.

Yer & Zaman

29 Haz 2022 21:00 GMT-4 – 30 Haz 2022 22:30 GMT-4

Nefes Seansı&Mucize Bilinci Giriş

Katılanlar

Etkinlik Hakkında

Nefesinizi izleyin. Rahat, doğal ve açık mı? Almadan ya da vermeden önce durup bekliyor musunuz? Yoksa kendiliğinden akıyor mu? Nefesinizi limitliyor ya da kontrol ediyor musunuz? Nefesiniz sığ ve yüzeyde mi, derin ve özgür mü?  Nefesimiz açık doğarız ama zamanla nefesimizi tutmayı, bastırmayı ve kontrol etmeyi öğreniriz.Baş edemediğimiz duyguları hissetmemek için nefesimizi tutarız ve o duyguyu sistemimizde hapsederiz. Korkuyu, öfkeyi bastırdığımız gibi neşeyi, sevinci, mutluluğu da bastırırız. Hissetmekten kaçtığımız her duygu bizi yönetir. Hissetmeye izin verdiğimizde dönüşmeyecek hiçbir duygu yoktur. Çünkü bize rahatsızlık veren duygunun kendisi değil onu bastırmış olmamız ve sürekli bastırma çabamızdır.  Zihnimizdeki düşünceler de bire bir nefesimize yansır: Gelecek korkusu, kaybetme korkusu, geçmişe tutunma ihtiyacı, değersizlik duygusu, hayat sürecine güvenmeme vs. 

Nefesi kısıtlamak yaşam enerjimizi de kısıtlar. Bu da fiziksel, zihinsel ve duygusal seviyede bizi etkiler.

Nefes ruh,beden,zihin hizalanması için kullanılan ve bilinci en hızlı yükselten araçlardan biridir. 

Nefes Seanslarının amacı, kişiyi kendini gerçekleştirme yolunda engelleyen fiziksel, zihinsel ve ruhsal blokajların kaldırılması, dış dünyadan etkilenmeden gerçek istek ve ihtiyaçlarını fark edebilmesini ve hedefleri doğrultusunda rahatlıkla ilerleyebilmesini sağlamaktır.

Bu oturumda hem nefesimizdeki hem bilincimizdeki limitlerden özgürleşmek için adım atacağız.

Her nefes seansı bedenimizin titreşim seviyesini arttırır. Grup ile nefes seansı yapmak daha güçlü, enerji titreşimi yüksek bir deneyimdir. 

Sen de bize katılmak istersen hemen kayıt ol!

Seans 9:00 pm EST-6:00pm PST'de başlayıp, 1.5 saat sürecek, katılım ücreti 20 CAD/15 US.

Kredi kartı veya Paypal ile bu sayfadan ödeme yapabilirsiniz.

Interact yapmayı tercih ederseniz isilaksakal@gmail.com'a transfer yapabilirsiniz. (Bu seçeneği tercih edenlerin aynı adrese email atarak Zoom linkini istemesi gerekiyor. )

Biletler

  • Nefes&Mucize Bilinci Giriş

    CA$20,00
    Satış bitti

Toplam

CA$0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page